Agnes Järvela.
Agnes Järvela.

Tehisaru kasutamine tervishoius

Huvi tehisaru kasutamise vastu tervishoius kasvab. Üha enam soovitakse seda kasutada dokumenteerimise toetamiseks, patsiendivestluste transkribeerimiseks või muude tööprotsesside lihtsustamiseks. Kui sellistes lahendustes hakatakse aga töötlema patsientide isikuandmeid, tuleb enne nende kasutuselevõttu läbi mõelda kogu andmetöötlus.

Avaldatud Viimati uuendatud

Andmekaitse põhimõtete järgimine ei sõltu sellest, kas isikuandmeid töötleb inimene, tavapärane tarkvara või tehisarul põhinev lahendus. Isikuandmete kaitse üldmäärus ja teised isikuandmete töötlemist reguleerivad õigusaktid on tehnoloogianeutraalsed. See tähendab, et samad nõuded kehtivad sõltumata kasutatavast tehnoloogiast. Kui andmetöötlus on õiguspärane ilma tehisaru kasutamata, ei muutu see lubamatuks üksnes seetõttu, et kasutusele soovitakse võtta tehisaru. Uus tehnoloogia ei muuda andmekaitse reegleid, küll aga võib see muuta seda, milliseid andmeid ja millises ulatuses sama tegevuse käigus töödeldakse. 

Artikkel on Med24 tellijatele

Individuaalne tellimus

1€ / kuu

Kuutellimuse esimesed 3 kuud tutvumishind 1€ kuus, edasi 19.90€ / kuu. Aastatellimusena mugavalt ühe makse ja arvega 215€ / aasta. Tervishoiutöötaja koodiga tellija saab tellimusega tasuta kaasa ühe vabalt valitud paberajakirja (Perearst, Lege Artis või Pereõde). Kuutellimuse tutvumishinda saad kasutada ühekordselt.

Telli kohe

Arstikeskuse pakett (populaarne)

34.50€ / kuu

Aastatellimusena mugavalt ühe makse ja arvega 377€ / aasta. Sobiv tellimus 2-3 liikmelisele meeskonnale. Ühe paketiga saad kuni 3 tellimust endale ja kolleegidele. Tervishoiutöötaja koodiga tellija saab tellimusega tasuta kaasa kuni kolm vabalt valitud paberajakirja (Perearst, Lege Artis või Pereõde).

Telli kohe

Hulgitellimus asutusele

Ei leidnud sobivat?

Võta ühendust meie klienditeenindusega ja leiame just teile sobiva lahenduse!

Loe edasi

Hinnale lisandub käibemaks 9%.
Powered by Labrador CMS