Toivo Maimets. Foto: Scanpix/Sille Annuk
Teaduse populariseerimise auhinnakonkursile oodatakse kandidaate
Eesti Teadusagentuur (ETAG) soovib tunnustada säravaid teaduse eestkõnelejaid. Selleks palutakse kandidaate esitada kuni 15. septembrini. Konkursi auhinnafond on 36 000 eurot.
Teaduse populariseerimise auhinnakonkursi eesmärk on märgata ja tunnustada neid inimesi, algatusi ja asutusi, tänu kellele on teadus ühiskonnas nähtavam ja avalikkusele mõistetavam. Konkursile saab üles anda nii üksikkandidaate kui ka kollektiive.
Individuaalne tellimus
1€ / kuu
Kuutellimuse esimesed 3 kuud tutvumishind 1€ kuus, edasi 19.90€ / kuu. Aastatellimusena mugavalt ühe makse ja arvega 215€ / aasta. Tervishoiutöötaja koodiga tellija saab tellimusega tasuta kaasa ühe vabalt valitud paberajakirja (Perearst, Lege Artis või Pereõde). Kuutellimuse tutvumishinda saad kasutada ühekordselt.
Telli kohe
Arstikeskuse pakett (populaarne)
34.50€ / kuu
Aastatellimusena mugavalt ühe makse ja arvega 377€ / aasta. Sobiv tellimus 2-3 liikmelisele meeskonnale. Ühe paketiga saad kuni 3 tellimust endale ja kolleegidele. Tervishoiutöötaja koodiga tellija saab tellimusega tasuta kaasa kuni kolm vabalt valitud paberajakirja (Perearst, Lege Artis või Pereõde).
Telli kohe
Hulgitellimus asutusele
Ei leidnud sobivat?
Võta ühendust meie klienditeenindusega ja leiame just teile sobiva lahenduse!
Loe edasi
Hinnale lisandub käibemaks 9%.