Liivi Maddison Foto Põhja-Eesti Regionaalhaigla
Regionaalhaigla anestesioloogiakliinikut asub juhtima dr Liivi Maddison
Alates 1. juulist asub Regionaalhaigla anestesioloogiakliiniku juhataja ametikohal tööle dr Liivi Maddison. Maddison on kogenud anestesioloog-intensiivraviarst, kes on seni juhtinud Regionaalhaigla intensiivravikeskuse II intensiivravi osakonda. Tal on teaduskraad meditsiiniteadustes ja ta on hinnatud õppejõud arstiüliõpilastele. Varasemalt on ta töötanud Tartu Ülikooli Kliinikumis.
Regionaalhaigla ülemarst-juhatuse liikme dr Kristo Eriksoni sõnul oli konkurss anestesioloogiakliiniku juhataja ametikohale tugev.
Individuaalne tellimus
1€ / kuu
Kuutellimuse esimesed 3 kuud tutvumishind 1€ kuus, edasi 19.90€ / kuu. Aastatellimusena mugavalt ühe makse ja arvega 215€ / aasta. Tervishoiutöötaja koodiga tellija saab tellimusega tasuta kaasa ühe vabalt valitud paberajakirja (Perearst, Lege Artis või Pereõde). Kuutellimuse tutvumishinda saad kasutada ühekordselt.
Telli kohe
Arstikeskuse pakett (populaarne)
34.50€ / kuu
Aastatellimusena mugavalt ühe makse ja arvega 377€ / aasta. Sobiv tellimus 2-3 liikmelisele meeskonnale. Ühe paketiga saad kuni 3 tellimust endale ja kolleegidele. Tervishoiutöötaja koodiga tellija saab tellimusega tasuta kaasa kuni kolm vabalt valitud paberajakirja (Perearst, Lege Artis või Pereõde).
Telli kohe
Hulgitellimus asutusele
Ei leidnud sobivat?
Võta ühendust meie klienditeenindusega ja leiame just teile sobiva lahenduse!
Loe edasi
Hinnale lisandub käibemaks 9%.