Külli Kõlvald. Foto: Helin Loik-Tomson
Külli Kõlvald. Foto: Helin Loik-Tomson

Uued võimalused südame ja neerude kaitseks diabeetikul

Eesti Hüpertensiooni Ühingu tegevusel täitub tänavu 25 aastat ja seda tähistati konverentsiga 13. veebruaril. Nefroloog dr Külli Kõlvald rääkis seal uutest suundadest kardiovaskulaarses ja nefroprotektsioonis.

Avaldatud Viimati uuendatud

Diabeet ja hüpertensioon on kroonilise neeruhaiguse (KNH) juhtivad põhjused. Igal kolmandal diabeediga patsiendil ja igal viiendal hüpertooniaga patsiendil on KNH. Ühendavaks lüliks on neeruveresoonte kahjustus, mis viib KNH kujunemiseni.

Artikkel on Med24 tellijatele

Individuaalne tellimus

1€ / kuu

Kuutellimuse esimesed 3 kuud tutvumishind 1€ kuus, edasi 19.90€ / kuu. Aastatellimusena mugavalt ühe makse ja arvega 215€ / aasta. Tervishoiutöötaja koodiga tellija saab tellimusega tasuta kaasa ühe vabalt valitud paberajakirja (Perearst, Lege Artis või Pereõde). Kuutellimuse tutvumishinda saad kasutada ühekordselt.

Telli kohe

Arstikeskuse pakett (populaarne)

34.50€ / kuu

Aastatellimusena mugavalt ühe makse ja arvega 377€ / aasta. Sobiv tellimus 2-3 liikmelisele meeskonnale. Ühe paketiga saad kuni 3 tellimust endale ja kolleegidele. Tervishoiutöötaja koodiga tellija saab tellimusega tasuta kaasa kuni kolm vabalt valitud paberajakirja (Perearst, Lege Artis või Pereõde).

Telli kohe

Hulgitellimus asutusele

Ei leidnud sobivat?

Võta ühendust meie klienditeenindusega ja leiame just teile sobiva lahenduse!

Loe edasi

Hinnale lisandub käibemaks 9%.
Powered by Labrador CMS