Rain Laane: Eesti perearsti- ja pereõeabi peab saama maailma parimaks

Sarnaselt eelmise aastaga on ka tänavu olnud seis tervishoius keeruline. Pandeemia on teinud laastavat tööd, täitnud haiglad inimestega ning olnud tervishoiutöötajatele seniolematu katsumus. COVID-19 on jätkuvalt number üks probleem ning see on sulandunud meie igasse eluvaldkonda. Siiski peame pidama meeles ka seda, et inimestel on jätkuvalt teisi tervisemuresid, millega tegelevad Eestis iga päev sajad perearstid ja pereõed.

Avaldatud Viimati uuendatud

Vaktsineerimise algusest on perearstid ja -õed olnud meile head koostööpartnerid. Tööd on palju ning oleme taas kord tõdenud, et üksinda ei tee tervishoius midagi – praegu kuulub Eestis vaktsineerijate võrku ühtekokku 598 koostööpartnerit, sh perearstikeskused, kes annavad iga päev oma panuse võitluses COVID-19-ga. Meie jaoks on tähtis ka esmatasandi katuseorganisatsioon Eesti Perearstide Selts (EPS), kes hoiab oma töös head kvaliteeti ja järjepidevust, seda ka vaktsineerimise korraldamisel.

Artikkel on Med24 tellijatele

Individuaalne tellimus

1€ / kuu

Kuutellimuse esimesed 3 kuud tutvumishind 1€ kuus, edasi 19.90€ / kuu. Aastatellimusena mugavalt ühe makse ja arvega 215€ / aasta. Tervishoiutöötaja koodiga tellija saab tellimusega tasuta kaasa ühe vabalt valitud paberajakirja (Perearst, Lege Artis või Pereõde). Kuutellimuse tutvumishinda saad kasutada ühekordselt.

Telli kohe

Arstikeskuse pakett (populaarne)

34.50€ / kuu

Aastatellimusena mugavalt ühe makse ja arvega 377€ / aasta. Sobiv tellimus 2-3 liikmelisele meeskonnale. Ühe paketiga saad kuni 3 tellimust endale ja kolleegidele. Tervishoiutöötaja koodiga tellija saab tellimusega tasuta kaasa kuni kolm vabalt valitud paberajakirja (Perearst, Lege Artis või Pereõde).

Telli kohe

Hulgitellimus asutusele

Ei leidnud sobivat?

Võta ühendust meie klienditeenindusega ja leiame just teile sobiva lahenduse!

Loe edasi

Hinnale lisandub käibemaks 9%.
Powered by Labrador CMS