Konverentsil võetakse luubi alla naise tervise riskid ja paradoksid

Foto: iStock
Med24 toimetaja

Med24 toimetaja

med24@med24.ee
14. korda toimuv naise tervise konverents keskendub tänavu terviseriskidele, mis paradoksaalselt võivad hoopis positiivse tulemuse anda.

Konverentsi igal aastal külastav perearst Triinu-Mari Ots arvab, et tegu on traditsiooniliselt hea ja tuntud kvaliteediga üritusega, kust alati leiab midagi vajalikku, kasulikku ja lisaks ka silmaringi avardavat, mis on konverentsil käija jaoks eriti oluline. Lisaväärtust annab perearsti sõnul see, kui kliinilised teemad on ühendatud igapäevaste aktuaalsete teemadega. Samuti peab dr Ots oluliseks ka kolleegidega kohtumist ja head konverentsikorraldust.

Oma igapäevasest praktikast tuleb perearstil konverentsi keskse teemaga meelde, kuidas mõne nn kerge haiguse tõttu õnneks arsti juurde sattunud inimesel tuleb välja raskem tervisehäda, millele õigel ajal jälile jõuti. Nii võib juhtuda, et haigestumine tuli patsiendile hoopis teatud mõttes kasuks.

Konverents toimub 6. märtsil Tallinnas, Viru konverentsikeskuses. Konverentsile on oodatud arstid, ämmaemandad, õed ja apteekrid.

Kava ja registreerumine

Jaga