Veebikonverents: Tallinna Perearstide Seltsi kevadkonverents koostöös Eesti Füsioterapeutide Liiduga „Murrame müüte!“ Uus kuupäev: 12.06.

Foto: Shutterstock
Med24 toimetaja

Med24 toimetaja

med24@med24.ee
Tallinna Perearstide Seltsi kevadkonverents koostöös Füsioterapeutide Liiduga toimub sel aastal uues formaadis - reaalajas toimuva veebikonverentsina. Kevadkonverents 2020 toimub 12. juunil Kultuurikatla kontaktivabas virtuaalses konverentsisaalis, kus erinevad virtuaalsed lahendused on pandud koos toimima.

Tegemist on uudse vormiga, mis loodud koostöös oma ala tippspetsialistidega ja leidnud tunnustust nii Eestis kui väljaspool. Konverents tuuakse läbi interneti Teile koju või kontorisse kätte, vajate vaid arvutit ja internetiühendust. Teil on võimalik kuulata ettekandeid, osaleda  diskussioonis ja esitada lektoritele küsimusi. Veebiformaat pakub meile ka põnevaid võimalusi küsimuste esitamiseks ning osalemiseks. Osaleda saab transpordivabalt igast Eesti nurgast ja kaugemaltki!

Konverentsil käsitlevad füsioterapeudid oma eriala erinevaid tahkusid ja räägivad sellest, kuidas patsiente erinevate probleemide korral aidata. Samuti keskendutakse perearstide ning füsioterapeutide koostööle nii praktilisest kui ka filosoofilisest küljest. 
Iga osaleja saab ka ise läbi teha väikese praktilise füsioteraapia ravikuuri!

Konverentsi avaloengu peab Tallinna Ülikooli spordibioloogia professor Kristjan Port.

Toimuma saab ka lubatd machmaking, kus saavad kohtuda perearstid, kes oma meeskonda füsioterapeuti otsivad ning füsioterapeudid, kes perearstidega koostööst huvitatud on - aga seda kõike virtuaalselt konverentsirakenduse vahendusel. 

Lisainfo ja registreerimine: SIIN

Jaga