Naise tervis - vaatluse all on rind (TÜK, vene keeles)

Lisa kalendrisse25-09-2017 09:5525-09-2017 09:55Europe/TallinnNaise tervis - vaatluse all on rind (TÜK, vene keeles)  *Toimumiskoht täpsustamisel!* Info ja registreerimine Kersti Võlu koolituskeskuse kaudu! Koolituse hind sisaldab koolitust, õppematerjale, toitlustamist! Koolituse eesmärk on täiendada osalejate teadmisi rinnavähist, selle diagnoosimisest, ravist ja uuringutest. Koolituse läbinu on saanud ülevaate rinnavähi diagnoosimisest ja ravist. Teab, milliseid uuringuid kasutatakse rinnavähi uurimisel. Mõistab naise vastutust rinnavähi ennetamisel. Kestus: 8 Hind: 90.00 EUR Ida-Virumaa

Toimumiskoht: Ida-Virumaa
Toimumisaeg: E, 25. September 2017
Sihtrühm: tervishoiutöötajad
Korraldaja: Tartu Ülikooli Kliinikum

 

Toimumiskoht täpsustamisel!

Info ja registreerimine Kersti Võlu koolituskeskuse kaudu! Koolituse hind sisaldab koolitust, õppematerjale, toitlustamist!

Koolituse eesmärk on täiendada osalejate teadmisi rinnavähist, selle diagnoosimisest, ravist ja uuringutest. Koolituse läbinu on saanud ülevaate rinnavähi diagnoosimisest ja ravist. Teab, milliseid uuringuid kasutatakse rinnavähi uurimisel. Mõistab naise vastutust rinnavähi ennetamisel.

Kestus: 8

Hind: 90.00 EUR