Seminar: Astma ja KOK - patsiendi käsitlus perearstipraksises

Perearstidele mõeldud Celsius Healthcare'i praktiline täiendkoolitussari "Astma ja KOK - patsiendi käsitlus perearstipraksises" toimus 2016 a sügisel neljas linnas - Tartus, Tallinnas, Narvas ja Pärnus. Tallinnas toimus kaks koolitust - üks eesti ja teine vene keeles.

Eestikeelsetel koolitustel olid lektoriteks Mari Meren, Põhja-Eesti Regionaalhaigla pulmonoloog ning astma ravijuhendi üks autoritest ning Kersti Veidrik, pererst ning samuti üks astma ravijuhendi autoritest. 

Venekeelsetel koolitustel olid lektoriteks Žanna Šreitor, Ida-Tallinna Keskhaigla pulmonoloog ning Kersti Veidrik, pererst ning samuti üks astma ravijuhendi autoritest. 

Korraldaja: Celsius Healthcare
Sihtrühm: arst, med valdkonna tudeng, perearst, arst, pulmonoloogia
Hinnanguline ajakulu: 3 tundi
Seminar: Astma ja KOK - patsiendi käsitlus perearstipraksises

Teemad:

Aasta astma juhendi ilmumisest: kas ja mis on muutunud ravis? Patsiendi käsitlus ja logistika pulmonoloogi ja perearsti koostöös – dr Mari Meren, pulmonoloog, Põhja-Eesti Regionaalhaigla, astma ravijuhendi üks autoritest

Astma ja KOK. Patsiendi käsitlus ja logistika perearsti vaates – Kersti Veidrik, perearst, astma ravijuhendi üks autoritest.

Praktiline töötuba 1. Haigusjuhtude esitus ja analüüs grupitööna

Praktiline töötuba 2. Haigusjuhtude esitus ja analüüs grupitööna

Aasta astma juhendi ilmumisest: kas ja mis on muutunud ravis? Patsiendi käsitlus ja logistika pulmonoloogi ja perearsti koostöös – Ž

Astma ja KOK. Patsiendi käsitlus ja logistika perearsti vaates (vene keeles) – Kersti Veidrik, perearst, astma ravijuhendi üks autoritest.

Praktiline töötuba 1. Haigusjuhtude esitus ja analüüs grupitööna (vene keeles)

Praktiline töötuba 2. Haigusjuhtude esitus ja analüüs grupitööna (vene keeles)