Veebiseminar: Venoossetest häiretest tingitud tursed ja lümfitursed – mida on vaja teada?

Lisa kalendrisseVeebiseminar: Venoossetest häiretest tingitud tursed ja lümfitursed – mida on vaja teada?07-02-2023 14:0007-02-2023 15:45Europe/TallinnVeebiseminar: Venoossetest häiretest tingitud tursed ja lümfitursed – mida on vaja teada?.... Ajakava...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: T, 07. Veebruar 2023
Sihtrühm: arst, õde
Täienduspunkte: 2
Korraldaja: Celsius Healthcare

Koolitust modereerib perearst Piret Rospu

14.00 – 14.45
Venoossetest häiretest tingitud tursed ja lümfitursed – Veronika Palmiste, Ida-Tallinna Keskhaigla kirurgiakliiniku kardiovaskulaarkirurg
14.45 – 15.30
Lümfiteraapia ja kompressioonravi lümfitursete puhul. Kompressioonravi venoossetest häiretest tingitud tursete korral – Raili Raik, Lümfiteraapia ja Taastusravi Kliiniku juht ja lümfiterapeut
15.30 – 15.45
Arutelu

 

Seda haridusalast tegevust toetab JOBST (Essity Estonia OÜ).

 

 

Koolitusel osalemine on tasuta, aga vajalik on eelregistreerimine. Palume ära täita kõik registreerimisvormi lahtrid ja lisada e-posti alla oma isiklik meiliaadress (ka maksja andmete alla), peale registreerumist saadetakse teile kinnitus e-postile (arvet ei saadeta!).

Registreerumine lõpeb 07.02. kell 11.00.

Järelvaatamise eest tunnistusi ei väljastata!

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-postile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi teile e-postile, PALUN VEENDUGE, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.