Veebiseminar: Venoosse trombemboolia käsitlus kasvajaga patsiendil - patsiendijuhud

Lisa kalendrisseVeebiseminar: Venoosse trombemboolia käsitlus kasvajaga patsiendil - patsiendijuhud28-05-2020 15:0028-05-2020 16:00Europe/TallinnVeebiseminar: Venoosse trombemboolia käsitlus kasvajaga patsiendil - patsiendijuhud ...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: N, 28. Mai 2020
Sihtrühm: arst
Täienduspunkte: 1
Korraldaja: Celsius Healthcare, Medicum

 

Ootame Teid veebiseminaride sarja „Tromboosiseminar: iga haigusjuht on eriline“ kolmandale loengule.

 

Teema: Venoosse trombemboolia käsitlus kasvajaga patsiendil - patsiendijuhud

Lektor: Dr Marit Märk, Põhja-Eesti Regionaalhaigla sisearst

Seminar algab kell 15.00.

Seminarisarja eesmärk on anda perearstidele ekspertülevaade venoosse trombemboolia ja kodade virvendusega ning erinevate kaasuvate haigustega patsientide käsitlusest läbi haigusjuhtude.

Õpiväljundid: koolituste läbimise järel teab perearst kaasuvate haigustega kodade virvenduse ja VTE patsientide antikoaguleerimise põhimõtteid ja olulisust.

Tunnistuse saamiseks osaleb arst veebikoolitusel ning pärast koolitust vastab valikvastustega küsimustikule, mis saadetakse osaleja meiliaadressile. Iga teema kohta saadetakse sooritamiseks eraldi küsimustik. Küsimustiku täitmine on vabatahtlik, veebiseminari vaatamise eest tunnistust ei väljastata.

 

Seda haridusalast tegevust toetab Bayer OÜ.

 

Veebiseminaril osalemine on tasuta. Kui olete registreerunud ja mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult meilile konverentsid@celsius.ee.

Registreerumine lõpeb 28.05. kell 10.00.

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-mailile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Palun lisage registreerumisvormi oma isiklik e-maili aadress.