Veebiseminar: Väärinfo mõju raviotsuste tegemisel

Lisa kalendrisseVeebiseminar: Väärinfo mõju raviotsuste tegemisel17-01-2023 14:3017-01-2023 16:00Europe/TallinnVeebiseminar: Väärinfo mõju raviotsuste tegemiselKoolitusel käsitletakse autonoomia mõistet, paternalismi, seadust ja ...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: T, 17. Jaanuar 2023
Sihtrühm: arst, muu tervishoiutöötaja
Täienduspunkte: 2
Osalemistasu: 79,00€
Korraldaja: Celsius Healthcare

Koolitusel käsitletakse autonoomia mõistet, paternalismi, seadust ja eetilisi aspekte. Peatutakse ka alaealiste ja piiratud teovõimega isikute otsustamise lubatavusel.
Teooritat aitavad kinnistada praktilised näited lektori töölaualt.

Koolitust modereerib perearst Diana Ingerainen

14.30 – 15.30
Väärinfo mõju raviotsuste tegemisel – Aime Keis, Tartu Ülikooli meditsiinieetika õppejõud
15.30 – 16.00
Diskussioon
 

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-mailile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi Teile e-postile, PALUN VEENDUGE, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi. 

Registreerumine lõpeb 17.01. kell 11.00.

Järelvaatamise eest tunnistusi ei väljastata!

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.

 

Osavõtutasu tagastamine:

Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 7 kalendripäeva enne ürituse toimumist ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 50% juhul, kui loobumine toimub 6-3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub hiljem kui 3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Kui loobumisest kirjalikult (meilile konverentsid@celsius.ee) ei teatata, siis kuulub arve tasumisele.