Veebiseminar: Telefoninõustamine silmamurede korral ja silmatraumad

Lisa kalendrisseVeebiseminar: Telefoninõustamine silmamurede korral ja silmatraumad19-05-2022 14:3019-05-2022 15:45Europe/TallinnVeebiseminar: Telefoninõustamine silmamurede korral ja silmatraumadSihtrühm: *õde, arst ja teised teemast huvitatud meditsiinitöötajad*...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: N, 19. Mai 2022
Täienduspunkte: 2
Osalemistasu: 35,00€
Korraldaja: Celsius Healthcare ja Eesti Pereõdede Ühing

Sihtrühm: õde, arst ja teised teemast huvitatud meditsiinitöötajad

 

Antud seminari raames puudutame sagedasemaid silmamuresid, mille puhul võidakse abi otsida esmatasandilt. Seminari tulemusel saab ülevaate, milliste silmamuredega tuleb pöörduda silmaarstile, millised silmamured saab lahendada perearstikeskuses ja milliste muredega saab hakkama patsient ise käsimüügiravimitega. Lisaks käsitleme silmatraumasid, saab vastuse küsimusele, mida tohib ja ei tohi esmaabi andmiseks teha.

 

Koolitust modereerib pereõde Kätlin Kauler

14.30 – 15.30
Telefoninõustamine silmamurede korral ja silmatraumad Inger Heleen ViiknaSilmalaseri oftalmoloog-kirurg
15.30 – 15.45
Küsimused ja vastused
 

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-mailile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Palun lisage registreerumisvormi oma isiklik e-maili aadress. Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi Teile e-postile, PALUN VEENDUGE, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi. 

Registreerumine lõpeb 19.05. kell 11.00.

Järelvaatamise eest tunnistusi ei väljastata!

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.

 

Osavõtutasu tagastamine:

Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 7 kalendripäeva enne ürituse toimumist ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 50% juhul, kui loobumine toimub 6-3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub hiljem kui 3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Kui loobumisest kirjalikult (meilile konverentsid@celsius.ee) ei teatata, siis kuulub arve tasumisele.