Veebiseminar: pearingluse peamised põhjused, diagnoosimine ning ravi

Lisa kalendrisseVeebiseminar: pearingluse peamised põhjused, diagnoosimine ning ravi23-09-2024 14:3023-09-2024 16:15Europe/TallinnVeebiseminar: pearingluse peamised põhjused, diagnoosimine ning ravi*Koolitusele on oodatud kõik teemast huvitatud meditsiinitöötajad.*...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: E, 23. September 2024
Sihtrühm: arst, muu tervishoiutöötaja, õde
Täienduspunkte: 2
Osalemistasu: 42,00€
Korraldaja: Celsius Healthcare

Koolitusele on oodatud kõik teemast huvitatud meditsiinitöötajad.

 

Pearinglus ehk vertiigo on üks kõige tüüpilisemaid põhjuseid, miks patsiendid EMOsse ja perearsti juurde pöörduvad, kuid miskipärast on vertiigo täpne diagnoosimine ning patsiendile sobiva ravi osutamine paljudele meditsiinis töötavatele inimestele peavaluks. Räägime kuidas anamnees annab vihjeid patsiendi olukorrale ning kuidas erinevaid vertiigot põhjustavaid probleeme ravida. 

 

Koolitust modereerib Helen Alter, Järveotsa Perearstikeskuse perearst.

14.30–16.00
Oh keeruta, lennuta... – pearingluse peamised põhjused, diagnoosimine ning ravi – Sandra Vill, Medita kliiniku audioloog 
16.00–16.15
Arutelu
 
 

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse esmaspäeva hommikul (23.09) e-postile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta).  Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi Teile e-postile, PALUN VEENDUGE, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi. 

Registreerumine lõpeb 23.09. kell 11.00.

Koolitus salvestatakse ja on hiljem Med24 täiendkoolituskeskkonnas järelvaadatav. Järelvaatamise eest tunnistusi ei väljastata!

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.

 

Osavõtutasu tagastamine:

Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 7 kalendripäeva enne ürituse toimumist ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 50% juhul, kui loobumine toimub 6-3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub hiljem kui 3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Kui loobumisest kirjalikult (meilile konverentsid@celsius.ee) ei teatata, siis kuulub arve tasumisele.

Registreerimiseks palun täitke allolev elektroonne vorm! Arve saadetakse pärast registreerumist. Lisainfo tel +372 631 4111


1. osaleja andmed


Maksja andmed

Arve
Internetipank (SEB, Swedbank, LHV, Luminor)
Arve
Internetipank (SEB, Swedbank, LHV, Luminor)