Veebiseminar: Murdeea muutused poistel ja tüdrukutel (vene keeles)

Lisa kalendrisseVeebiseminar: Murdeea muutused poistel ja tüdrukutel (vene keeles)26-10-2022 14:3026-10-2022 15:45Europe/TallinnVeebiseminar: Murdeea muutused poistel ja tüdrukutel (vene keeles)Sihtrühm: *õde, arst ja teised teemast huvitatud meditsiinitöötajad*...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: K, 26. Oktoober 2022
Täienduspunkte: 2
Osalemistasu: 35,00€
Korraldaja: Celsius Healthcare ja Eesti Pereõdede Ühing

Sihtrühm: õde, arst ja teised teemast huvitatud meditsiinitöötajad

 

Seminaril kirjeldatakse puberteedi füsioloogiat, selle tunnuseid, kulgu ja normaalset ajastust. Räägime sagedastest normivariatsioonidest, nagu enneaegne isoleeritud rinnanäärmete areng tüdrukutel (telarche), günekomastia poistel või isoleeritud varane kubemekarvakasv (adrenarche). Fookuses on ka enneaegne ning hilinenud puberteet, nende põhjused, diagnostika ja ravi.

Koolitust modereerib pereõde Jaanika Liiv.

14.30 – 15.30

Murdeea muutused poistel ja tüdrukutel – Aleksandr Peet, Tartu Ülikooli Kliinikumi vanemarst-õppejõud pediaatria erialal

15.30 – 15.45
Küsimused ja vastused
 
 

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas vene keeles. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-mailile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Palun lisage registreerumisvormi oma isiklik e-maili aadress. Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi Teile e-postile, PALUN VEENDUGE, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi. 

Registreerumine lõpeb 26.10. kell 11.00.

Järelvaatamise eest tunnistusi ei väljastata!

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.

 

Osavõtutasu tagastamine:

Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 7 kalendripäeva enne ürituse toimumist ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 50% juhul, kui loobumine toimub 6-3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub hiljem kui 3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Kui loobumisest kirjalikult (meilile konverentsid@celsius.ee) ei teatata, siis kuulub arve tasumisele.