Veebiseminar: Koormatud anamneesiga kodade virvenduse haige antikoaguleerimine - mida panna tähele?

Lisa kalendrisseVeebiseminar: Koormatud anamneesiga kodade virvenduse haige antikoaguleerimine - mida panna tähele?10-06-2020 15:0010-06-2020 16:00Europe/TallinnVeebiseminar: Koormatud anamneesiga kodade virvenduse haige antikoaguleerimine - mida panna tähele? ...e-kursus (Online)

Toimumiskoht: e-kursus (Online)
Toimumisaeg: K, 10. Juuni 2020
Sihtrühm: arst
Täienduspunkte: 1
Korraldaja: Celsius Healthcare, Medicum

 

Ootame Teid veebiseminaride sarja „Tromboosiseminar: iga haigusjuht on eriline“ viiendale loengule.

 

Teema: Koormatud anamneesiga kodade virvenduse haige antikoaguleerimine - mida panna tähele?

Lektor: Dr Kristin Lamp, Tartu Ülikooli Kliinikumi kardioloog

Seminar algab kell 15.00.

Seminarisarja eesmärk on anda perearstidele ekspertülevaade venoosse trombemboolia ja kodade virvendusega ning erinevate kaasuvate haigustega patsientide käsitlusest läbi haigusjuhtude.

Õpiväljundid: koolituste läbimise järel teab perearst kaasuvate haigustega kodade virvenduse ja VTE patsientide antikoaguleerimise põhimõtteid ja olulisust.

Tunnistuse saamiseks osaleb arst veebikoolitusel ning pärast koolitust vastab valikvastustega küsimustikule, mis saadetakse osaleja meiliaadressile. Iga teema kohta saadetakse sooritamiseks eraldi küsimustik. Küsimustiku täitmine on vabatahtlik, veebiseminari vaatamise eest tunnistust ei väljastata.

 

Seda haridusalast tegevust toetab Bayer OÜ.

 

Veebiseminaril osalemine on tasuta. Kui olete registreerunud ja mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult meilile konverentsid@celsius.ee.

Registreerumine lõpeb 10.06. kell 10.00.

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-mailile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Palun lisage registreerumisvormi oma isiklik e-maili aadress.