Veebiseminar: Kõik, mida vaja teada ülemiste hingamisteede viirushaigustest

Lisa kalendrisseVeebiseminar: Kõik, mida vaja teada ülemiste hingamisteede viirushaigustest04-10-2022 14:3004-10-2022 15:45Europe/TallinnVeebiseminar: Kõik, mida vaja teada ülemiste hingamisteede viirushaigustestSihtrühm:* arstid, õed ja teised teemast huvitatud meditsiinitöötajad*...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: T, 04. Oktoober 2022
Täienduspunkte: 2
Osalemistasu: 35,00€
Korraldaja: Celsius Healthcare ja Eesti Pereõdede Ühing

Sihtrühm: arstid, õed ja teised teemast huvitatud meditsiinitöötajad

Seminar käsitleb, millised on põhilised ülemiste hingamisteede viirushaiguste tekitajad, mis mängib rolli haigestumises, miks mõned on vastuvõtlikumad kui teised ning mida saame teha nii ennetuseks kui ka raviks.

Koolitust modereerib pereõde Kätlin Kauler.

14.30 – 15.30
Kõik, mida vaja teada ülemiste hingamisteede viirushaigustest – dr Risto Vaikjärv, SA Kõrva-Nina-Kurguhaiguste Kliiniku kõrva-nina-kurguarst
15.30 – 15.45
Diskussioon
 

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-mailile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Palun lisage registreerumisvormi oma isiklik e-maili aadress. Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi Teile e-postile, PALUN VEENDUGE, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi. 

Registreerumine lõpeb 04.10. kell 11.00.

Järelvaatamise eest tunnistusi ei väljastata!

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.

 

Osavõtutasu tagastamine:

Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 7 kalendripäeva enne ürituse toimumist ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 50% juhul, kui loobumine toimub 6-3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub hiljem kui 3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Kui loobumisest kirjalikult (meilile konverentsid@celsius.ee) ei teatata, siis kuulub arve tasumisele.