Veebiseminar: infarktijärgne patsiendi käsitlus esmatasandil

Lisa kalendrisseVeebiseminar: infarktijärgne patsiendi käsitlus esmatasandil15-10-2024 14:3015-10-2024 16:00Europe/TallinnVeebiseminar: infarktijärgne patsiendi käsitlus esmatasandil*Koolitusele on oodatud perearstid ja teised teemast huvitatud arstid või ...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: T, 15. Oktoober 2024
Sihtrühm: arst, apteeker
Täienduspunkte: 2
Korraldaja: Celsius Healthcare

Koolitusele on oodatud perearstid ja teised teemast huvitatud arstid või apteekrid.  

 

Iga-aastaselt saab südamelihase infarkti Eestis umbes 2800 patsienti. Viimaste aastakümnete pingutuste tulemusel on infarktipatsientide haiglasisene suremus langenud, ometi on nad väga kõrge riskiga korduvateks koronaarsündmusteks, südamepuudulikkuse tekkeks ja suremuseks ka järgnevatel aastatel. Koolitusel räägime müokardiinfarktiga patsiendi jälgimisest vahetus haiglajärgses perioodis aga ka hiljem kroonilise koronaarsündroomiga patsiendina.

Koolitust modereerib Eve Kivistik, Linnamõisa Perearstikeskuse perearst.

14.30–15.30

Müokardiinfarktiga patsient – 1 kuu, 1 aasta ja 10 aastat hiljem – Mai Blöndal PhD, Tartu Ülikooli kliinilise meditsiini instituudi südamekliiniku kardioloogia lektor; Tartu Ülikooli Kliinikumi südamekliiniku arst-õppejõud kardioloogia erialal

15.30–16.00
Arutelu
 
 

Seda haridusalast tegevust toetab Recordati Polska sp. z o.o. 

Koolitusel osalemine on tasuta, aga vajalik on eelregistreerimine. Palume ära täita kõik registreerimisvormi lahtrid ja lisada e-posti alla oma isiklik meiliaadress (ka maksja andmete alla), peale registreerumist saadetakse teile kinnitus e-postile (arvet ei saadeta!).

Registreerumine lõpeb 15.10. kell 11.00.

Järelvaatamise eest tunnistusi ei väljastata!

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse esmaspäeva hommikul (10.06) e-postile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi teile e-postile, PALUN VEENDUGE, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.

Registreerimiseks palun täitke allolev elektroonne vorm! Arve saadetakse pärast registreerumist. Lisainfo tel +372 631 4111


1. osaleja andmed


Maksja andmed