Veebiseminar: atoopiline dermatiit ja akne - tagasilöögid ning pikaajaline ravi

Lisa kalendrisseVeebiseminar: atoopiline dermatiit ja akne - tagasilöögid ning pikaajaline ravi03-05-2023 14:3003-05-2023 16:00Europe/TallinnVeebiseminar: atoopiline dermatiit ja akne - tagasilöögid ning pikaajaline ravi*Koolitusele on oodatud perearstid ja teised teemast huvitatud arstid ning ...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: K, 03. Mai 2023
Sihtrühm: arst, farmatseut, proviisor
Täienduspunkte: 2
Korraldaja: Celsius Healthcare

Koolitusele on oodatud perearstid ja teised teemast huvitatud arstid ning apteekrid.

 

Veebiseminaril on fookuses atoopilise dermatiidi ja akne ravi ning kuidas neid seisundeid pikaajaliselt kontrolli all hoida. Keskendume haiguste ägenemistele, tagasilöökidele ning millal teha ravimuudatusi ja millised need peaksid olema. Koolitusel käsitleme ka praktiliste haigusjuhtude näitel atoopilist dermatiiti ja aknet nahaarsti ning perearsti dialoogis. Info jagamisel põhineme atoopilise dermatiidi ja akne ravijuhistele.

14.30 – 15.15
Atoopiline dermatiit ja akne – Maire Karelson, Tartu Ülikooli Kliinikumi vanemarst-õppejõud dermatoveneroloogia erialal
15.15 – 15.45
Praktiline haigusjuhtude arutelu – Helen Alter, Järveotsa Perearstikeskuse perearst
15.45 – 16.00
Diskussioon
 

Seda haridusalast tegevust toetavad Tamro Eesti OÜ ja LEO Pharma.

 

Koolitusel osalemine on tasuta, aga vajalik on eelregistreerimine. Palume ära täita kõik registreerimisvormi lahtrid ja lisada e-posti alla oma isiklik meiliaadress (ka maksja andmete alla), peale registreerumist saadetakse teile kinnitus e-postile (arvet ei saadeta!).

Registreerumine lõpeb 03.05. kell 11.00.

Järelvaatamise eest tunnistusi ei väljastata!

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-postile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Tunnistused saadame läbi med24 süsteemi teile e-postile, PALUN VEENDUGE, et olete oma ees- ja perekonnanime õigesti kirjutanud ning osaleja e-posti alla lisanud oma isikliku meiliaadressi.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.