Sagedasemad nahahaigused (Solo Health)

Lisa kalendrisseSagedasemad nahahaigused (Solo Health)26-09-2019 18:0026-09-2019 20:00Europe/TallinnSagedasemad nahahaigused (Solo Health) ...Swissotel Tallinn   (Tornimäe 3, Tallinn)

Toimumiskoht: Swissotel Tallinn   (Tornimäe 3, Tallinn)
Toimumisaeg: N, 26. September 2019
Korraldaja: Solo Health Oy

 

Nahahaigused on sagedasemad probleemid, millega patsiendid vastuvõtule pöörduvad. Õnneks enamik probleeme suudab diagnoosida ja ravida perearst ning vaid vähestel juhtudel on vajalik suunamine dermatoloogile. Käesolev loeng üritabki keskenduda sagedasematele nahahaigustele, nende diagnoosimisele, diferentsiaaldiagnostikale ning ravile. Üritan anda võimalikult palju praktilisi teadmisi ja näpunäiteid kuidas hakkama saada näiteks ravi kõrvaltoimetega aga ka patsientide nõustamise ning ravisoostumuse parandamisega. Loengus käsitleme teemasid alates dermatiitidest kuni infektsioossete nahahaigusteni (viirused, seened, bakterid). - Dr Bret Kaldvee

Loengu alguses tutvustavad Kaili Hjorth ja Eneli Tukiainen lühidalt firma Solo Health tegevust. Loeng on eesti keeles, tasuta ning vaheajal pakume kohvi ja suupisteid.

18.00
Solo Health tervitus, Kaili Hjorth ja Eneli Tukiainen
18.10
Sagedasemad nahahaigused, Bret Kaldvee
18.45
Kohv ja suupisted
19.00
Sagedasemad nahahaigused, Bret Kaldvee
20.00
Küsimused

Registreeruda saab kuni 23. septembrini SIIN või saates kirja e-mailile eneli.tukiainen@solohealth.fi.