Piirkondlik veebikoolitus: COVID-19 vaktsineerimine riskirühmades (Põhja-Eesti)

Lisa kalendrissePiirkondlik veebikoolitus: COVID-19 vaktsineerimine riskirühmades (Põhja-Eesti)28-01-2021 16:0028-01-2021 17:00Europe/TallinnPiirkondlik veebikoolitus: COVID-19 vaktsineerimine riskirühmades (Põhja-Eesti) ...e-course (Online)

Toimumiskoht: e-course (Online)
Toimumisaeg: N, 28. Jaanuar 2021
Sihtrühm: perearst, pereõde
Täienduspunkte: 1
Korraldaja: Eesti Perearstide Selts, Celsius Healthcare

 

Koolituse eesmärgiks on anda ülevaade riskirühmade vaktsineerimisega seonduvast ja vastata küsimustele. Arutame koos, kuidas riskirühmade vaktsineerimine perearstikeskustes parimal võimalikul viisil paindlikult korraldada. 

Põhja-Eesti piirkonna koolitus toimub kell 16.00-17.00. Koolitust viivad läbi Eesti Perearstide Seltsi COVID-töörühma liikmed Reet Laidoja, Marje Oona, Elle-Mall Sadrak, Linnamõisa perearstikeskuse pereõde Anette Siedermann ja Haigekassast Külli Friedemann ning Anu Valli. 

 

Koolitusel osalemine on tasuta, aga vajalik on eelregistreerimine! Palume ära täita kõik registreerimisvormi lahtrid ja lisada e-posti alla oma isiklik meiliaadress (ka maksja andmete alla), peale registreerumist saadetakse teile kinnitus e-postile (arvet ei saadeta!).

Koolitus toimub Zoom webinar vormis, kõikidele registreerunutele saadetakse täpsem info koolitusel osalemise kohta e-postile koolituspäeva esimeses pooles. Kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta! Küsimuste korral võtke meiega ühendust aadressil konverentsid@celsius.ee.