Mehe tervise teemaline veebikoolituste sari: Kuidas interpreteerida androloogilisi uuringuid II

Lisa kalendrisseMehe tervise teemaline veebikoolituste sari: Kuidas interpreteerida androloogilisi uuringuid II08-09-2020 15:0008-09-2020 16:15Europe/TallinnMehe tervise teemaline veebikoolituste sari: Kuidas interpreteerida androloogilisi uuringuid II*Teemad:*...e-kursus (Zoom)

Toimumiskoht: e-kursus (Zoom)
Toimumisaeg: T, 08. September 2020
Sihtrühm: arst, õde
Täienduspunkte: 2
Osalemistasu: 20,00€
Korraldaja: Celsius Healthcare

Teemad:

Kuse voolutsütomeetria.
Eesnäärme sekreedi uuring.

Külvid kuse-sugutraktist.
Suguhaiguste diagnostika.

Lektor: dr Margus Punab, Tartu Ülikooli Kliinikumi meestekliiniku juht

Veebikoolitus toimub kell 15.00-16.15

Registreerumine lõpeb 08.09. kell 10.00.

 

NB! Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadetakse enne veebiseminari e-mailile täpsem info seminaril osalemise kohta (kontrollige igaks juhuks ka oma rämpsposti kausta). Palun lisage registreerumisvormi oma isiklik e-maili aadress.

 

 

Osavõtutasu tagastamine:

Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 7 kalendripäeva enne ürituse toimumist ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 50% juhul, kui loobumine toimub 6-3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub hiljem kui 3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Kui loobumisest kirjalikult (meilile konverentsid@celsius.ee) ei teatata, siis kuulub arve tasumisele.