Meditsiinitöötaja eneseabi ja -motivatsioon (TÜK)

Lisa kalendrisseMeditsiinitöötaja eneseabi ja -motivatsioon (TÜK)01-04-2020trueMeditsiinitöötaja eneseabi ja -motivatsioon (TÜK) ...Tartu Ülikooli Kliinikum (L. Puusepa, Tartu)

Toimumiskoht: Tartu Ülikooli Kliinikum (L. Puusepa, Tartu)
Toimumisaeg: K, 01. Aprill 2020
Korraldaja: Tartu Ülikooli Kliinikum

 

Kestvus: 8 akadeemilist tundi

Koolitaja: Marju Koor - psühholoog; suhtlemis- ja motivatsioonitreener

Hind km-ga: 84 eurot

Eesmärk: anda ülevaade pingete sügavamatest tekkepõhjustest ja pakkuda osalejatele praktilisi võtteid emotsionaalsete ja füüsiliste stressoritega toimetulekuks.

Tutvustus:

Tundemärgid, mis viitavad ülekoormusele ja võimalikule stressile, füüsilise keha märguanded;
Alateadlikud hirmud, lahendamata probleemid ja mõttemustrid, mis otseselt või kaudselt mõjutavad igapäevast toimetulekut;
Isikliku ja tööelu tasakaal;
Emotsioonid ja mõtted: kuidas tekivad ja süvenevad negatiivsed emotsioonid (nt. viha, süütunne, abitus, hirm, alaväärsus jne) ning kuidas neid mõtete ja käitumise tasandil mõjutada ja muuta.
Enesehinnang ja –kindlus keerulistes olukordades.

Ajakava

09:00 - 10:30 Ülekoormusele ja stressile viitavad märgid emotsionaalsel ja käitumuslikul tasandil. Füüsilise keha märguanded. Alateadlikud hirmud, lahendamata probleemid ja mõttemustrid, mis mõjutavad igapäevast toimetulekut. (Marju Koor)

10:30 - 10:45 Paus

10:45 - 12:15 Isikliku ja tööelu tasakaal: vastastikune mõju ja toimetulekuvõimalused; negatiivsete emotsioonide ja mõtete tekkimine ning muutmine. (Marju Koor)

12:15 - 13:00 Lõunapaus

13:00 - 14:30 Enesehinnang ja –kindlus keerulistes olukordades. Enesemotiveerimine: leida ja aktiveerida sisemisi ressursse, et säilitada või suurendada töömotivatsiooni. (Marju Koor)

14:35 - 16:00 Uute eesmärkide leidmine. Alternatiivsed tehnikad pingetega toimetulekuks. (Marju Koor)

 

Registreeri SIIN