Kuidas toetada enda ja kolleegi vaimset tervist? Stressijuhtimine ja eneseregulatsioon, Tallinn (vene keeles) (EHL)

Lisa kalendrisseKuidas toetada enda ja kolleegi vaimset tervist? Stressijuhtimine ja eneseregulatsioon, Tallinn (vene keeles) (EHL)29-01-2021 00:00trueKuidas toetada enda ja kolleegi vaimset tervist? Stressijuhtimine ja eneseregulatsioon, Tallinn (vene keeles) (EHL)*Sihtgrupp:* tööohutuse eest vastutavatele töötajatele, personalijuhid, ...Tallinn, Laki 17

Toimumiskoht: Tallinn, Laki 17
Toimumisaeg: R, 29. Jaanuar 2021
Korraldaja: TK Täienduskeskus OÜ

Sihtgrupp: tööohutuse eest vastutavatele töötajatele, personalijuhid, osakonnajuhid, keskastmejuhid, meeskonnaliidrid, ettevõtte juhid

Eesmärk: Märgata  ülemäärase stressi sümptomeid enda ja kolleegide juures. Saada juurde eneseregulatsiooni võtteid stressiga toimetulekuks ja aidata rakendada seda ka töökeskkonnas.

Koolitaja: Helle Kahro on teinud koolitaja tööd 19 aastat. Stressijuhtimist ja eneseregulatsiooni viimased 15 aastat. Helle Kahro on NLP Master Practitioner ja Master Coach.

Registreerides koolitusele ning tasudes hiljemalt 30.11.2020 on koolituse maksumus:
1 osaleja: 129€+km
2 osalejat: 119€+km (osaleja kohta)
alates 3 osalejast: 109€+km (osaleja kohta)

Koolituse maksumus alates 01.12.2020: 159€+km

 Maht: 8TP

Miks osaleda sellel koolitusel? Antud koolitusel saab osaleja uusi teadmisi ja oskusi, kuidas ennetada erinevaid stressoreid, kuidas neid märgata ning mida peaks tegema stressorite vähendamiseks.

Meetodid: Koolitusel läbitavad teemad vahelduvad  praktiliste harjutuste ja aruteludega.

Lisainfot näed SIIT

Registreeri SIINinfo@taienduskeskus.ee,tel.5094137