Korrektne eesti keel vene emakeelega töötajatele (TÜK)

Lisa kalendrisseKorrektne eesti keel vene emakeelega töötajatele (TÜK)27-10-2021 00:00trueKorrektne eesti keel vene emakeelega töötajatele (TÜK)*Kestvus: *7 akadeemilist tundi...SA Tartu Ülikooli Kliinikum, õpperuum 129 (L. Puusepa 2, Tartu)

Toimumiskoht: SA Tartu Ülikooli Kliinikum, õpperuum 129 (L. Puusepa 2, Tartu)
Toimumisaeg: K, 27. Oktoober 2021
Korraldaja: Tartu Ülikooli Kliinikum

Kestvus: 7 akadeemilist tundi

Koolitaja:  Ebeli Pirso, Koolituskorralduse OÜ

Hind km-ga: 90 eurot

Eesmärk: Koolitus on mõeldud vene emakeelega töötajatele, kelle igapäevane töökeel on eesti keel (eesti keele oskus vähemalt B2). Koolitusel käsitletakse keeleküsimusi, mis vene emakeelega töötajatele eesti keele kasutamisel rasked on.


Meetodid:
Koolitusele eelneb keeletest, mille abil saavad osalejad tagasisidet oma senise eesti keele oskuse kohta. Osaleja saavad loengu, arutelude, praktiliste näidete ja harjutuste abil põhjaliku ja selge reeglite ja näidiste paketi, mis edaspidi eestikeelsete tekstide koostamisel abiks on.

Koolituse metoodika eesmärk on tagada osalejate aktiivne kaasamõtlemine ja osalemine küsimuste, vastuste ja arutelude vormis.Koolitus toimub vabas, lõbusas ja töises meeleolus, mis aitab kaasa ulatusliku materjali jälgimisele ja kinnistumisele ning mõjub motiveerivalt.

 

Lisainfo ja registreerimine SIIN