Digikonverents: IT-lahenduste ravi või ravi IT-lahendustega?

Lisa kalendrisseDigikonverents: IT-lahenduste ravi või ravi IT-lahendustega?08-02-2019 13:2508-02-2019 13:25Europe/TallinnDigikonverents: IT-lahenduste ravi või ravi IT-lahendustega? ...Original Sokos Hotel Viru (Viru väljak 4, Tallinn)

Toimumiskoht: Original Sokos Hotel Viru (Viru väljak 4, Tallinn)
Toimumisaeg: R, 08. Veebruar 2019
Sihtrühm: arst, ämmaemand, farmatseut, õde, proviisor
Täienduspunkte: 5
Osalemistasu: 55,00€
Korraldaja: Celsius Healthcare, Eesti Perearstide Selts, Eesti Haigekassa

 

Palun täitke konverentsi tagasisidevorm SIIN
 

Konverents keskendub IT-lahendustele, otsides vastuseid küsimustele, kuidas erinevate erialade koostöös ja üha kahaneva ressursi tingimustes tagada võimalikult hea ja kvaliteetne ravitulemus. Räägime infotehnoloogilistest võimalustest, mis on fookuses arstide tarkvaralahendustes. Samuti käsitleme patsiendi kaasamise ja motiveerimise võimalusi, milles on samuti infotehnoloogial suur roll. Kuidas jõuaks oluline info patsiendi terviseprobleemi ning ravimite kohta õigel ajal arstini?

Konverentsil on peamine fookus paneeldiskussioonidel, kus arutatakse nii arstide, riigi kui tarkvaraarendajate vaates, kuidas jõuda toimivate IT lahendusteni.

Digikonverents on jätk eelmisel aastal alguse saanud koostöökonverentsile, kus osalevad tervishoiukorraldajad, arstid, apteekrid ja pereõed.

09.00 – 10.00
Registreerimine, hommikukohv
10.00 – 10.10
Konverentsi avab Riina Sikkut, Eesti tervise- ja tööminister
I sessioon:
Tarkvaraarendused
 
Konverentsipäeva modereerib Peeter Ross, TalTechi Infotehnoloogia teaduskonna professor
10.10 – 10.40
Kuidas ühildada arendusprotsessis tellija ja arendaja vaade? – Marko Kilk, TalTech
10.40 – 11.00
Milline tarkvaralahendus toetab perearsti tööd? Ootused perearstide digitaalsele töölauale – Reet Laidoja, Tallinna Perearstide Seltsi juht
11.00 – 11.20
Milline peaks olema tulevikku vaatav tarkvara arendusprotsess? – Andres Lasn, MTÜ Eesti Noored Perearstid juhatuse liige
11.20 – 12.10
PANEEL: osalevad Andres Lasn (MTÜ Eesti Noored Perearstid juhatuse liige), Reet Laidoja (Tallinna Perearstide Seltsi juht), Karmen Joller (Eesti Perearstide Seltsi juhatuse liige), Kalle Killar (Sotsiaalministeeriumi e-teenuste arengu ja innovatsiooni asekantsler), Karl Hendrik Peterson (Haigekassa juhatuse liige) Marko Kilk (TalTech), Perit Kirkmann (Riigi Infosüsteemi Ameti küberturbe ekspret), Kaupo Kuusk (Connected OÜ) ja Ronald Aruorg (Innovaatik OÜ).
 
- Tarkvaraarenduste rahastamismudelid ning tehniline võimekus
 
- Motiveeritud tellija võlu ja vaev – kes peaks olema perearstide tarkvara omanik?
12.10 – 13.10
Lõuna
II sessioon:
Kasutajasõbralik teenusdisain
13.10 – 13.45
Kasutajasõbraliku teenusdisaini loomine – Lars-Erik Hion, Luminori teenindusdisaini juht
13.45 – 14.20
Mis toimib ja mis mitte praktiseeriva arsti vaates? Soome ja Eesti kogemus – Saara Arulaane, Tugimed OÜ üldarst
14.20 – 15.00
PANEEL: osalevad Karmen Joller (Eesti Perearstide Seltsi juhatuse liige), Lars-Erik Hion (Luminori teenindusdisaini juht), Kitty Kubo (Haigekassa Innovatsiooni osakonna juht), Kadri Tammepuu (Eesti Patsientide Liidu juhatuse liige), Saara Arulaane (Tugimed OÜ üldarst), Andres Lasn (MTÜ Eesti Noored Perearstid juhatuse liige), Reet Laidoja (Tallinna Perearstide Seltsi juht), Piret Hirv (Connected Health klastri juht), Priit Raspel (TEHIK andmeanalüüsi osakonna juhataja) ja IT-arendajad.
 
- Millised peaksid olema IT lahendused, mis toetaksid praktiseeriva arsti tööd?
 
- Kuidas nendeni jõuda?
 
- Andmekvaliteet. Kuidas andmetest võimalikult palju kasu saada?
 
- Milline peaks olema koostöö ekspertide, rahastajate ja teostajate vahel?

Osalemistasu: 55 eurot. Tudengitele ja NOPE liikmetele 30 eurot ning residentidele, klastri liikmetele (startup firmade töötajatele), Südameapteegi töötajatele 40 eurot. 

Registreerumine kuni 3. veebruarini.

Lisainfo: Kai Banatovski, tel. +372 631 4111, e-post: kai@celsius.ee
Näitusepindade info: Mariann Tiirik, tel. +372 581 734 78, e-post: mariann@celsius.ee

Osavõtutasu tagastamine:

Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 7 kalendripäeva enne ürituse toimumist ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 50% juhul, kui loobumine toimub 6-3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub hiljem kui 3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Kui loobumisest kirjalikult (meilile konverentsid@celsius.ee) ei teatata, siis kuulub arve tasumisele.