Alkoholisõltuvus ja levinumad ravimisõltuvused kliinilises praktikas. Sõltuvuskäitumine (nutiseadmed ja internet) lastel ja noorukitel (EKAK)

Lisa kalendrisseAlkoholisõltuvus ja levinumad ravimisõltuvused kliinilises praktikas. Sõltuvuskäitumine (nutiseadmed ja internet) lastel ja noorukitel (EKAK)24-04-2020trueAlkoholisõltuvus ja levinumad ravimisõltuvused kliinilises praktikas. Sõltuvuskäitumine (nutiseadmed ja internet) lastel ja noorukitel (EKAK) ...Grand Hotel Viljandi konverentsiruum (Tartu 11/Lossi 29, Viljandi)

Toimumiskoht: Grand Hotel Viljandi konverentsiruum (Tartu 11/Lossi 29, Viljandi)
Toimumisaeg: R, 24. Aprill 2020
Korraldaja: Esmatasandi Koolitus-arenduskeskus (EKAK)

 

Lektor: dr Peeter Jaanson (psühhiaater, Jaanson & Lääne)

Sihtgrupp: arstid, residendid, õed

Tutvustus: Alkoholisõltuvusest ja sellega läbi põimunud ärevusest ja depressioonist. Läbi haigusjuhtude leitakse vastused igapäevatöös kerkivatele põletavatele küsimustele: kuidas kupeerida ärevust patsiendil, kes saadab 10 e-maili päevas? Kuidas patsiente ilma bensode ja z-ravimiteta magama saada? Milliseid ravimite annuseid on vaja sotsiaalärevusega toime tulemiseks? Millal on asjakohane kaaluda teovõime piiramist? Šokeerivad lood nutisõltuvusest. Analüüsitakse laste ja noorukite sõltuvuskäitumise välja kujunemist ja nõustamisvõtteid vanematele taolise käitumise ilmnemisel, samuti võimalikke ravi ja rehabilitatsiooniviise.

Hind: 60 €

Registreerumise link: https://www.perearstiselts.ee/index.php?option=com_courseregistrationform&eventID=137