Ajust, psüühikast ja psühholoogilistest protsessidest inimese elus: mida teha, et elada häireteta elu? UUS! VEEBIKOOLITUS! (ITK)

Lisa kalendrisseAjust, psüühikast ja psühholoogilistest protsessidest inimese elus: mida teha, et elada häireteta elu? UUS! VEEBIKOOLITUS! (ITK)07-10-2022 00:00trueAjust, psüühikast ja psühholoogilistest protsessidest inimese elus: mida teha, et elada häireteta elu? UUS! VEEBIKOOLITUS! (ITK)*Eesmärk: *pakkuda psühhoharidust, mis aitab osalejal ennetada ja aru ...E-kursus (online)

Toimumiskoht: E-kursus (online)
Toimumisaeg: R, 07. Oktoober 2022
Korraldaja: Ida-Tallinna Keskhaigla

Eesmärk: pakkuda psühhoharidust, mis aitab osalejal ennetada ja aru saada, kuidas töö pingelises meditsiinisüsteemis või teinekord ka nõudlik igapäevaelu tekitab vaimset ja füüsilist kurnatust ja häireid.

Kestus: 4 tundi

Sihtrühm: arstid, õendustöötajad, sekretärid

Hind km-ga: 72 €

Koolitajad: Andero Teras, psühholoog-koolitaja, MA (psühholoogia)

Tutvustus: Elulisi ja koheselt rakendatavaid teadmisi jagatakse unest, unepsühholoogiast ja unehäiretest, mille järel liigume juba stressi psühhofüsioloogia ja neuropsühholoogia juurde. Teemakäsitluse hoiame elulise, kuid tõenduspõhise! Lisaks põikame sisse mõttemustrite maailma ning analüüsime sellega seotud psühholoogilisi protsesse ja käitumis- ning mõtlemispsühholoogiat. Sellise kompleksse lähenemise tulemusena tekib osalejal palju teadmisi psühholoogiliseks enesehoiuks, et püsida oma igapäevatöös ja eraelulistes tegemistes jätkusuutlik ja õnnelik.

Lisainfo ja registreerimine SIIN