Sa oled siin

Vähikonverents

Lisa kalendrisse30-11-2018 14:5530-11-2018 14:55Europe/TallinnVähikonverents<p>&nbsp;</p><p>Viimastel aastatel on meedias teravalt esil vähiravi rahastamise teema. Konverents toob kokku erinevad osapooled, et leida ühisosa selgemaks kommunikatsiooniks patsiendi suunal. Milline on vähipatsientide elulemus ja millised väljakutsed seisavad ees seoses üha efektiivsemaks muutuvate ravimeetoditega - sellele otsitakse vastuseid erinevate erialade dialoogis.</p><p>&nbsp;</p><p><b>Osalemistasu</b>&nbsp;kuni 18. novembrini 49&nbsp;eurot, tudengitele 20 eurot. Alates 19. novembrist hind 65&nbsp;eurot (sh ka tudengitele).&nbsp;</p><p>Registreerumine kuni 25. novembrini.</p><p>Konverentsikalender täieneb jooksvalt, jälgige med24 koolituskalendrist uuendusi ja registreerimisinfot!</p><p>&nbsp;</p><p><strong>Konverentsi organiseerimiskomitee:</strong></p><p><u>Konverentsiga seotud info:&nbsp;</u>Agne Annist, e-post:&nbsp;<a href="mailto:agne@celsius.ee">agne@celsius.ee</a></p><p><u>Registreerumisega seotud info:&nbsp;</u>Kai Banatovski, tel +372 6314 111, e-post:&nbsp;<a href="mailto:kai@celsius.ee">kai@celsius.ee</a></p><p><u>Näitusepindade info:&nbsp;&nbsp;</u>Mariann Tiirik, tel +372 58 173 478, e-post:&nbsp;<a href="mailto:mariann@celsius.ee">mariann@celsius.ee</a></p><p>&nbsp;</p><p><b>Osavõtutasu tagastamine:</b></p><p>Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 7 kalendripäeva enne ürituse toimumist ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 50% juhul, kui loobumine toimub 6-3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub hiljem kui 3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Kui loobumisest kirjalikult (meilile&nbsp;<a href="mailto:konverentsid@celsius.ee">konverentsid@celsius.ee</a>) ei teatata, siis osavõtutasu ei tagastata.</p>Original Sokos Hotel Viru (Viru väljak 4, Tallinn)

Toimumiskoht: Original Sokos Hotel Viru (Viru väljak 4, Tallinn)
Toimumisaeg: R, 30. November 2018
Sihtrühm: proviisor, farmatseut, arstitudeng, arst, õde, perearst, pereõde
Korraldaja: Celsius Healthcare
Osalemistasu: 49,00€

 

Viimastel aastatel on meedias teravalt esil vähiravi rahastamise teema. Konverents toob kokku erinevad osapooled, et leida ühisosa selgemaks kommunikatsiooniks patsiendi suunal. Milline on vähipatsientide elulemus ja millised väljakutsed seisavad ees seoses üha efektiivsemaks muutuvate ravimeetoditega - sellele otsitakse vastuseid erinevate erialade dialoogis.

 

Osalemistasu kuni 18. novembrini 49 eurot, tudengitele 20 eurot. Alates 19. novembrist hind 65 eurot (sh ka tudengitele). 

Registreerumine kuni 25. novembrini.

Konverentsikalender täieneb jooksvalt, jälgige med24 koolituskalendrist uuendusi ja registreerimisinfot!

 

Konverentsi organiseerimiskomitee:

Konverentsiga seotud info: Agne Annist, e-post: agne [at] celsius.ee

Registreerumisega seotud info: Kai Banatovski, tel +372 6314 111, e-post: kai [at] celsius.ee

Näitusepindade info:  Mariann Tiirik, tel +372 58 173 478, e-post: mariann [at] celsius.ee

 

Osavõtutasu tagastamine:

Kui te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis palume sellest teatada kirjalikult hiljemalt 7 kalendripäeva enne ürituse toimumist ja me tagastame 100% konverentsi/seminari osalustasust. Osavõtutasust tagastame 50% juhul, kui loobumine toimub 6-3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Osavõtutasu ei tagastata, kui loobumine toimub hiljem kui 3 kalendripäeva enne ürituse toimumist. Kui loobumisest kirjalikult (meilile konverentsid [at] celsius.ee) ei teatata, siis osavõtutasu ei tagastata.

Registreerimiseks palun täitke allolev elektroonne vorm! Arve saadetakse pärast registreerumist. Lisainfo tel +372 631 4111


1. osaleja andmed


Arve saaja andmed