Konverents: "Väikese inimese suured sammud"

Lisa kalendrisse16-11-2017 10:2016-11-2017 10:20Europe/TallinnKonverents: "Väikese inimese suured sammud"MTÜ Enneaegsed lapsed alustas tegevust 2013. aastal, eesmärgiga toetada ...Tallinna Teletorn ( Kloostrimetsa tee 58a, Tallinn)

Toimumiskoht: Tallinna Teletorn ( Kloostrimetsa tee 58a, Tallinn)
Toimumisaeg: N, 16. November 2017
Sihtrühm: kõik soovijad
Korraldaja: MTÜ Enneaegsed lapsed

MTÜ Enneaegsed lapsed alustas tegevust 2013. aastal, eesmärgiga toetada enneaegselt sündinud lapsi, nende vanemaid ja lähedasi. Sel aastal, 17. novembril, tähistatakse Eestis juba viiendat aastat ülemaailmset enneaegse sünni päeva.
 
Enneaegse lapse sünd on igale lapsevanemale ootamatu ning ehmatav. Tihti tuleb enne kojusaamist veeta nädalaid, vahel isegi kuid haiglas. Ka koju saades vajab enneaegne laps rohkem tähelepanu ning vanematel võib tekkida jätkuvalt palju küsimusi- kuidas toetada oma lapse arengut, et kõik läheks hästi. Olulise info paremaks edastamiseks oleme otsustanud korraldada enneaegsete lapse vanematele suunatud konverentsi - 16. november Tallinna Teletornis "Väikese inimese suured sammud", vahetult enne rahvusvahelise sünni päeva 17. novembril.
 
Konverentsi eesmärk on avada erinevaid enneaegse lapse kasvamisega seonduvaid teemasid ning seeläbi toetada vanemaid ja kogu pere. Konverentsi teemad on laia spektriga, et jagada infot nii alles sündinud pisikeste imede vanematele kui ka neile, kelle lapsed on juba suuremad. Konverentsi teemasid avavad erinevad oma ala spetsialistid- arstid, füsioterapeudid ja teised lapsevanemaid toetavad oma valdkonna spetsialistid. 
Lisaks enneaegsete laste vanematele on konverentsile oodatud ka meditsiinipersonal ja kõik kes tunnevad, et konverentsil kajastatavad teemad neid puudutavad ning võivad vajalikuks osutuda.
 
Konverentsile registreeruda saab läbi meie kodulehe: www.enneaegsedlapsed.ee 
 
Konverentsi osalustasu on 10€ - hind sisaldab endas kohvi- ja lõunapausi ning tunnistust.