Innovatsioon haiglas: ise ja startuppidega (Innovatsioonikliinik)

Lisa kalendrisse07-06-2017 08:3007-06-2017 10:00Europe/TallinnInnovatsioon haiglas: ise ja startuppidega (Innovatsioonikliinik) ...Põhja-Eesti Regionaalhaigla Mustamäe korpus (Sütiste tee 19, Tallinn)

Toimumiskoht: Põhja-Eesti Regionaalhaigla Mustamäe korpus (Sütiste tee 19, Tallinn)
Toimumisaeg: K, 07. Juuni 2017
Sihtrühm: kõik soovijad
Korraldaja: Innovatsioonikliinik

 

Algus kell 8.30.

Juunikuu innovatsioonkliiniku võõrustaja on SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla (PERH). Osalema on oodatud iduettevõtjaid, arendajaid, disainereid, üliõpilasi ja teisi tervisealal uute ja paremate lahenduste loomisest huvitatuid. 

Avatakse kolme juhtumi näitel erinevaid võimalusi, kuidas klinitsistide praktilisest vajadusest sündinud innovaatilisi ideid teostada. Kõik näited on haiglasisese töökorralduse ja protsesside tõhustamisest. 

  • Innovatsioon haigla sees. PERH neurokirurg Dr Kahro Tall tutvustab kogemust, kuidas tema igapäevatöö vajadusest lähtuvalt ja koostöös haigla IT osakonnaga sündis arstidele uus töövahend iPalat.
  • Innovatsioon läbi start-up ettevõtte loomise. Soome praktiseeriv arst, insener ja digitervise start-up ettevõtte Unitary Healthcare üks asutajatest ja tegevjuht Dr Taavi Saviauk avab nutika patsientide logistikalahenduse Uoma teekonda ideest piloteerimiseni Soome haiglates.
  • Innovatsioon koos start-up ettevõttega. Eesti ühe edukama tervisetehnoloogia start-up ettevõtte Cognuse juht Andres Mellik ja PERH II intensiivravi osakonna spetsialistid räägivad haigla ja ettevõtte ühisarendusest, mille eesmärk on muuta erinevad juhendid haiglapersonalile kasutajasõbralikuks.


Pärast u 1 h ettekannete osa saavad kõik soovijad kasutada vaba lava ja tutvustada 90 sekundi jooksul oma lahendust, lahendusideed või lahendamist vajavat probleemi. Selleks soovi saab avaldada nii üritusele registreerudes kui ka kohapeal. 
 

Osalemine on Connected Health klastri liikmetele (sh ülikoolide töötajad ja üliõpilased ning haiglate personal) ja klastri avaliku sektori partneritele (nt Sotsiaalministeerium, Haigekassa, Terviseamet) tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine.


Teistele 30 eurot, millele lisandub käibemaks.

Registreeru hiljemalt 5. juuniks siin: https://goo.gl/forms/vvP8Q9fJ9Je9bG3B2 

Lisainfo ürituse ja klastriga liitumisvõimaluste kohta: Kitty Kubo, kitty.kubo [at] tehnopol.ee või 55654535