Apteegireformi arutelu vajab apteekrite häält

Foto: Shutterstock
Med24 toimetaja

Med24 toimetaja

med24@med24.ee
Apteekrite konverents toob kokku erinevad osapooled, et koos sisuliselt arutleda ja analüüsida, milline on apteekrite erialane unikaalne panus Eesti tervishoiukorralduses.

Apteegireform on osapoolte vahel vastakaid tundeid tekitanud selle päevakorda tõusmise esimestest hetkedest. Apteekrite jaoks olulistel teemadel peavad kaasa rääkima eelkõige eriala inimesed. 28. septembril toimuval konverentsil on kesksel kohal tervishoiukorralduslikud ja erialased küsimused, mille jõustumiseks on vaja apteekrite seisukohta. Hetkeolukorrast proviisorite silme läbi räägib Ülle Rebane. Juriidika õppetunnid ja riigikohtu lahendid on fookuses Birgit Aasa ja Villy Lopmani ettekannetes.

Olulisel kohal on ka proviisoriõppe arengu teemad ja esmatasandi koostöö küsimused.

Konverents toob kokku erinevad osapooled, et koos sisuliselt arutleda ja analüüsida, milline on apteekrite erialane unikaalne panus Eesti tervishoiukorralduses nii esmatasandi meeskonna ühe osa kui ka patsiendi jaoks vajaliku nõustajana.

 

Konverents toimub 28. septembril Pärnus Strand SPA ja Konverentsikeskuses ning koolitusel osalemine annab 7 täiendkoolituspunkti.

Lisainfo ja registreerimine: www.med24.ee/eesti-proviisorite-koja-konverents-millist-apteegireformi-me-tahame

Jaga