Diabeedimaailmas on muutuste aeg: värske ülevaade tulekul diabeedikonverentsil

Med24 toimetaja

Med24 toimetaja

med24@med24.ee
Iga-aastane diabeedikonverents annab ülevaate olulisimatest teemadest diabeedivaldkonnas nii diagnostika, ravi kui uuringute valdkonnas.

Tegemist on interdistsiplinaarse konverentsiga, millel on kujunenud lojaalne osalejaskond. Konverentsi programmi koostavasse töörühma kuuluvad endokrinoloogid ning perearstid, kes sõnastavad igal aastal diabeedivaldkonnas oma erialade vaates olulisimad teemad.

Konverents on ka rahvusvaheliselt olulisimate konverentside ADA ning EASD teemade vahendaja Eesti arstkonnale, kuna traditsiooniliselt on neil konverentsidel esitletud uuringuid ning uudised olnud ka diabeedikonverentsil eraldi ettekannetena esindatud.

Tänavune konverents toimub kahes osas. I osa on videoloengud meditsiiniportaalis www.med24.ee. Loengud on vaadatavad vaid konverentsile registreerunutele ning pärast konverentsi kõikidele sihtgruppidele. Ettekanded on sisuliselt videokoolitused, mille vaatamine annab ka täiendkoolituspunkte. Sisselogimine toimub personaalse med24.ee kasutajakontoga ja registreerunud saavad selle kohta info.

II osa on konverents, mille teemad on diabeedi ravi, rasedus ja diabeet, diabeet ja sport ning diabeet ja tehnika.

Täpsem info ja registreerimine

Jaga