Aktuaalsed teemad diabeedikonverentsil

Anu Ambos. Foto: Helin-Loik Tomson
Med24 toimetaja

Med24 toimetaja

med24@med24.ee
Ülevaate diabeedivaldkonnas toimuvatest olulisimatest teemadest ja uudistest antakse 3. oktoobril Tallinnas Viru konverentsikeskuses toimuval iga-aastasel diabeedikonverentsil.

Diabeedikonverents on hea võimalus saada tipplektorite vaates ülevaade nii diagnostika, ravi kui uuringute valdkonnas, mis puudutavad igapäevast tööd patsientidega.  

Konverents on ka rahvusvaheliselt olulisimate konverentside ADA ning EASD teemade vahendaja Eesti arstkonnale, kuna traditsiooniliselt on neil konverentsidel esitletud uuringuid ning uudised olnud ka diabeedikonverentsil eraldi ettekannetena esindatud.

Augusti Lege Artise artiklis toob endokrinoloog Anu Ambos ADA konverentsilt muu hulgas välja sellised olulised uuringud nagu CREDENCE, CARMELINA, CAROLINA, PIONEER ja REWIND. Artikli täisversiooni saab lugeda augustikuu Lege Artisest.

Seekordne konverents toimub kahes osas. I osa on videoloengud meditsiiniportaalis www.med24.ee. Loengud on vaadatavad vaid konverentsile registreerunutele ning pärast konverentsi kõikidele sihtgruppidele. Ettekanded on sisuliselt videokoolitused, mille vaatamine annab ka täiendkoolituspunkte. Sisselogimine toimub personaalse med24.ee kasutajakontoga ja registreerunud saavad selle kohta info.

II osa on konverents, mille teemadeks on diabeedi ravi, rasedus ja diabeet, diabeet ja sport ning diabeet ja tehnika.

Kava ja registreerimine.

Jaga