Celsius Healthcare otsib meditsiinitõlkijat

Tööd leiab meditsiinitõlkija, kelle põhiliseks tööülesandeks on arstidele suunatud meditsiinivaldkonna tekstide tõlkimine inglise keelest eesti keelde.

CELSIUS HEALTHCARE on meditsiiniinfo ettevõte, olles selle valdkonna turuliider. CELSIUS HEALTHCARE annab välja erialaseid ajakirju Eesti Arst (asutatud 1922), Perearst, Apteeker ja Pereõde. Tooteportfelli kuuluvad ka arstide-apteekrite portaal www.med24.ee ja patsiendiportaal www.kliinik.ee

CELSIUS HEALTHCARE esindab erinevaid professionaalsele kasutajale suunatud meditsiinivaldkonna andmebaase. Oleme tegevust laiendamas ja otsime oma meekonda projektipõhiseid tõlkijaid. Tööd leiab:

MEDITSIINITÕLKIJA

kelle põhiliseks tööülesandeks on arstidele suunatud meditsiinivaldkonna tekstide tõlkimine inglise keelest eesti keelde.

Eeldame, et meditsiinitõlgil on kõrgharidus arstiteaduskonnast (võib olla ka omandamisel); hea keelevaist; väga hea eesti ja inglise keele oskus; kohusetundlikkus, täpsus ja õppimisvõime. Varasem tõlkimise kogemus ei ole vajalik.

Pakume huvitavat tööd, uusi teadmisi, motiveerivat tasu, tõlketarkvara kasutamise koolitust, töömahtu lähtuvalt tõlkija soovidest, püsivat koostöövõimalust.

Konkursist osavõtmiseks saada oma elulookirjeldus hiljemalt 30. novembriks e-postiga aadressile elise@celsius.ee. Samale aadressile võib saata ka täiendavaid küsimusi.

Nõutud keeled: eesti, inglise

Tööaeg: projektipõhine / vabakutseline

Asukoht: Tallinn

 

Kontaktandmed:

Kontaktisik: Elise Urva, elise@celsius.ee

Olevimägi 16, Tallinn, 10123 Harjumaa

Lisainfo telefonil (+372) 6 314 111

http://www.celsius.ee