Margus Ulst: Sain kinnitust, et Eesti asi on õige ja hea
E-tervis
14.mai.2008
Tartu Ülkooli Kliinikumi juhatuse liige Margus Ulst käis Sloveenias toimunud Euroopa e-tervise konverentsil „eHealth 2008: eHealth without frontiers”.
„ Sain konverentsil kinnitust, et eesti asi on õige ja hea. Oleme ammu lahendanud probleemid, millega mitmed arenenud industriaalriigid veel praegugi maadlevad (isikukood, ID kaart, digiallkiri). Nüüd oleks vaja ühisjõupingutusi, et saavutatult edasi liikuda ja realiseerida täielikult e-hüved (digilugu, e-retsept jne.). Võimalik, et selleks on vaja riigi suuremat toetust. Hangunud majandus muudab paraku riikliku toetuse tõenäosuse nullilähedaseks,” rääkis Ulst.
USA investeerib 19 miljardit dollarit E-tervisesse
25.märts.2009 USA plaanib investeerida riikliku E-tervise süsteemi loomisesse 19 miljardit dollarit ehk 220 miljardit Eesti krooni, mida on ühe elaniku kohta kümme korda rohkem kui seda on Eesti E-tervise investeering. Loe edasi
E-tervis: tsentraalne või lokaalne? 18.märts.2009
Patsient “veeb 2.0” ajastul 11.märts.2009
E-tervise mõju majandusele seisab alles ees 10.märts.2009
Telemeditsiin – järgmine suur teema meditsiinis? 09.märts.2009
Eestit tõsteti Praha e-tervise konverentsil esile kui e-Eestit 25.veebruar.2009
Perearstide koolituskeskus Svoog on uuenemas 14.jaanuar.2009
Maripuu: Digiregistratuur parandab ravi kättesaadavust 07.november.2008
70% arstidest kasutab id-kaarti 08.september.2008
Euroopa tervishoiu suurim ülesanne lähiaastatel on e-tervise edukas rakendamine 02.september.2008
Arhiiv
E-tervis









E-tervis 